AnasayfaONAT DAĞITIM VE TAŞIMACILIK


 
1993 yılından beri dağıtım sektöründe hizmet veren ONAT DAĞITIM ve TAŞIMACILIK sektörün kuruluş yıllarından bu yana müşteri memnuniyetini önde tutarak geçen zaman içinde birçok yerli ve yabancı firma ile çalışmıştır.

Doğru ve zamanında dağıtım, her türlü ve her miktarda ürünün dağıtımı için esnek bir yapı oluşturan ve özellikle medya sektöründe faaliyetlerde bulunan ONAT DAĞITIM ve TAŞIMACILIK konularında uzman personelle en iyi hizmeti vermenin uğraşı içindedir. Dağıtım sektörü geçen yıllarda hızla gelişirken, uzun ömürlü bir firma olmanın en önemli şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan ONAT DAĞITIM ve TAŞIMACILIK yıllar içinde gelişerek ve yenilenerek büyümesine devam etmektedir.

Tüm Türkiye genelinde hıza, zamana, güvene önem veren siz değerli firmalar, ONAT DAĞITIM ve TAŞIMACILIK’ın uzmanlığı ve fiyat avantajları ile tanışmaya bekliyoruz.


 

Onat Dağıtım ve Taşımacılık Sektörde 25 yıl

Sektörün kuruluş yıllarından bu yana müşteri memnuniyetini önde tutarak geçen zaman içinde bir çok yerli ve yabancı firma ile çalışmıştır.

  • Fanatik
    Doğan Burda Dergi
    Hürriyet
  • Milliyet